Wellense Middenstand

Deze handelaars zijn lid van de Wellense Middenstand:

NAAM ZAAKVOERDER STRAAT POSTCODE GEMEENTE TELEFOON FAX E-MAIL WEBSITE activiteiten
 't Labierint   Dorpsplein 13 3830 Wellen 012/21 41 31   info@labierintwellen.be    
´t Gazetje Wintmolders Lesley Notelaerestraat 6 a 3830 Wellen 012/74 13 33 012/21 06 02 lesleywintmolders@hotmail.com   krantenwinkel-fotoontwikkeling-belgabet
´t Hoveniertje BVBA Ponet Lucien Dorpsstraat 18 / 1 3830 Wellen 012/74 53 60 012/74 72 24 hoveniertje@pandora.be www.hoveniertje.be aqua-, tuin- en petcenter
´t Klaverke Knapen Guy Dorpsstraat 35 3830 Wellen 012/74 67 40 012/74 67 40 hetklaverke@telenet.be   kranten-tijdschriften-rookwaren-lotto
´t Schaliehuys   Dorpsplein 11 3830 Wellen 012/74 14 47   dumont1@telenet.be    
´t Vitamientje   Dorpsplein 3 3830 Wellen 012/74 58 65   rudilemmens@scarlet.be    
Adoreg BVBA De Route Vanormelingen Gentil Notelarestraat 43 3830 Wellen     Info@deroute.be    
Aksi Thuis BVBA An Debock Ulbeekstraat 21 3830 Wellen 012/21 42 84 012/21 42 85 info@aksi.be www.aksi.be bouwbedrijf, dienstencheques,horeca
Alanya, döner kebap   Dorpsstraat 10 3830 Wellen 012/74 76 45        
Alrasol Technics Wim Schoubben Smissebroekstraat 63 3830 Wellen 012/45.87.22   info@alrasol.be www.alrasol.be Zonneenergie
Anemoon Trading Company NV Jorissen Heidi Blokenstraat 17 3830 Wellen     heidi@anemoontc.be    
ANL Plastics NV Joris Vrancken Hertenstraat 32 3830 Wellen 012/74 15 95 012/74 74 20  info@anl-plastics.be  www.anl-plastics.com kunstofverwerking
AP-Art FOTO Ine Ponet Zangstraat 13b 3830 Wellen     info@ap-artfoto.be    
Apotheek Hustings Jo Hustings Notelarestraat 38 A 3830 Wellen 012/74.38.51   hustingsjo@yahoo.com    
Apotheek Schoenaers Kim Schoenaers Dorpsstraat 38 3830 Wellen 012/74.17.01   kikischoenaers@yahoo.com    
Apotheek Wellen Lieve Waerniers Dorpsstraat 7 3830 Wellen 012/74 14 43 012/74 14 43 waerniers.lieve@kava.be   apotheek
Argenta, Lismont Erik   Dorpsstraat 47 3830 Wellen 012/67 00 33   erik.lismont@argenta.be    
Aveco Service, Vanelderen Willy   Bosstraat 91bus1 3830 Wellen 0496/41.83.48   info@aveco-service.be www.aveco-service.be  
AXA Bankagentschap N.V. Pathy Anne-Catherine Triest Dorpsstraat 51/2 3830 Wellen 012/74 44 84   annecatherinetriest@me.com    
Bakkerij Somers   Dorpsstraat 3830 Wellen 012/23.28.48   bakkerijsomers@skynet.be    
Bamps BVBA Bamps Hugo Bloemenstraat 45 3830 Wellen 012/74 12 34 012/74 26 32 Hugo.Bamps.10221@axa-bank.be   bank-verzekeringen
Bex-Noblesse Verzekeringen Bex Peter Bloemenstraat  2 3830 Wellen 012/74 26 28 012/74 15 96 kantoor.bex.noblesse@portima.be geen bank, verzekeringen
B-K Daken bvba Van Rouveroy Koen & Bart Appeystraat 41 3830 Wellen 012/44.15.42 012/44.15.43 info@b-kdaken.be www.b-kdaken.be Dakwerken, overzetdaken, zinkwerken, velux
BSGO De Eik Jans Stephan Zonneveldweg 9 3830 Wellen 012/67 24 40 012/67 24 41 directie.eik@skynet.be www.bsdeeikwellen.be onderwijsinstelling
Cafetaria - Dansschool De Zonnekring Knuts Luc Kortestraat 10  3830 Wellen 0473/80 81 06   nancy.milissen@hotmail.be    
Centea Groep Schoofs Henderix Rene Dorpsstraat 57 3830 Wellen 012/74 10 08 012/74 68 88 dirk.ottenburghs@groepschoofs.be   Bank/Verzekeringskantoor
Chapeau Nagels Sigrid Dorpsstraat 4 3830 Wellen 012/74 49 79   sigrid.nagels@telenet.be    
Chocoline Nancy Loyen Notelarestraat 54 3830 Wellen 012/74 70 57 0498/087131 nancyloyen@hotmail.com www.leonidaswellen.be Doopsuiker, Leonidas pralines, geschenken, streekproducten
"De Casserol" CVBA - Clown Herbie, kinderanimatie Herman Berden Vloeiherkstraat 30 3830 Wellen 012/74.73.12   Info@clownherbie.be www.clownherbie.be  
Cox Nancy   Krikeldries 40 3830 Wellen 012/21 30 81   Nancycox@telenet.be    
Crea Verde, BVBA Lieven Philtjens Philtjens Lieven Dorpsstraat 32 3830 Wellen 012/74 51 45 012/74 51 46 philtjens.lieven@telenet.be   bloemen-interieur-decoratie
De Postelein Croes Wesley Dorpsplein 9/2 3830 Wellen 0472/26 80 96   info@depostelein.com    
De Snoepboetiek   Dorpsplein 10   3830 Wellen 0493/21.24.67   lydia.vanvoorden@euphonynet.be    
De Veldkets   Dorpsstraat 49 B1 3830 Wellen     veldkets.wellen@telenet.be    
De Wafelkraam Theysmans Ronny Alkenstraat 42 3512 Stevoort     dewafelkraam@stevoort.be    
Dito Fashion & Styke Luyck Carine Dorpsstraat 3 3830 Wellen     carine@ditofashion.be    
Electro Center Billen NV Billen Eddy Dorpsstraat 55 bus 11 3830 Wellen 012/21 03 98 012/21 03 96 info@electrobillen.be www.elektrobillen.be electro handel
Food Impressions Haling Olivier Kriekeldries 39 3830 Wellen 0495/53.15.19   olivier.haling1@telenet.be    
Frituur De Schalie, BVBA Pauliny & CO Pauly Leo Dorpsplein 2 bus 3 3830 Wellen 012/23 13 21   deschalie@skynet.be geen frituur, broodjes
Garage Boes BVBA Kris en Frank Boes Stwg op Borgloon 17 3830 Wellen 012/74 18 41 012/74 73 35 info@boes-zn.be www.boes-zn.be Ford garage
Gemels Raymond, sound & light   Langenakker 102 3830 Wellen 011/37 69 41   raymondgemels@telenet.be    
Geos NV, labo   Hertenstraat 30 3830 Wellen 012/67.09.09   info@geos.be    
Gesmaakt Catering Nele Bijnens Nutstraat 8 3830 Wellen 0476/779262   info@gesmaakt.be www.gesmaakt.be  
Govaerts Claudine Q8 benzinestation Govaerts Claudine Dorpsstraat 40 3830 Wellen 012/74 46 13 012/74 67 82 claudine.govaerts@pandora.be geen benzinestation-fietsen
GMG voedingswinkel   Nutstraat 1 3830 Wellen     info@gmgversmarkt.be    
Hamonts Willy Vastgoed   Bloemenstraat 19 bus1 3830 Wellen 0475/49.86.03   info@vastgoedhamonts.be www.vastgoedhamonts.be  
Het Kompas Froidmont Stijn Dorpsstraat 39 3830 Wellen 012/ 21 02 32 012/44 10 27 info@hetkompascatering.be www.hetkompascatering.be vishandel-traiteur-catering
Huis Awouters Awouters Josette Dorpsstraat 1  3830 Wellen 012/74 11 86 012/74 11 86 magali_swennengroffils@yahoo.com   geschenken-speelgoed-huishoud
Huis Kenis  Kenis Johan Dorpsstraat 23 3830 Wellen 012/74 41 68 012/74 41 68 huis.kenis@pandora.be   decoratie-depot droogkuis-schoenmakerij-verhuur antivuilmatten
Idefix Christa Philipaerts Smisveld 20 3830 Wellen 012/74 32 11 012/67 12 10 christa@idefix.be    
ING Frank Neven Notelaerestraat 6 3830 Wellen 012/74 19 95   neven-wellen@ing.be    
In Vrulingen Mario Vanvoorden Bosstraat 116 3830 Wellen     mario.vanvoorde@telenet.be    
JM Vastgoed Johan Masset Plattestraat 30a 3830 Wellen 011 76 05 04 & 0479 888 291   info@jmvastgoed.be www.jmvastgoed.be Immobiliën
Jacobs Erwin (haarden)   Raamstraat 2 3830 Wellen 0479/575336   ejs@telenet.be    
JKA Kachels De Crook Koen Vloeiherkstraat 21 3830 Wellen 0498/53 56 08   info@kachels-jka.be    
Kapsalon Chris   Kukkelbergstraat 12 3830 Wellen 0472/73,63,87   wilfried.bex@gmail.com    
Kapsalon Hair Explosion Marco Daniëls Smisveld 51 3830 Wellen         Kapsalon
Kapsalon Diversa   Notelarestraat 10 3830 Wellen 0474/477573   Steven_appaltans@msn.com www.diversa.be  
Katholiek Basisonderwijs Wellen  Bart Van Vanschelvergem Bloemenstraat 1 3830 Wellen 012/74 26 89 012/67 12 15 vbs.debron.wellen@telenet.be www.vbsdebron.be onderwijsinstelling
KBC bank en verzekeringen Patrick Martens Dorpsplein 10 bus 10 3830 Wellen 012/67 07 30 012/67 07 31 Patrick.martens@kbc.be   bank-verzekeringen
Kids Art   Dorpsstraat 24a b1 3830 Wellen     gonzawendy_1@hotmail.com    
Knapen Eric, garage   Russeltstraat 81C 3830 Wellen     Gar.knapen@skynet.be    
K-Style   Vloeiherkstraat 4 B2 3830 Wellen     info@k-style.be    
KVK Wellen, voetbalploeg   Houtstraat 35 3830 Wellen     dirk.ram@telenet.be www.kvkwellen.be  
Manshoven Benny   Tulpenlaan 17 3830 Wellen 012/67 13 38   info@immomanshoven.be    
Martens Eric, brood en banket   Herstalstraat 9 3830 Wellen 012/74 49 40   eric.martens6@telenet.be    
Miles Ghijssens Piet Dorpsstraat 47/2 3830 Wellen     info@milesshoes.be www.milesshoes.be  
Massoels Patrick - sanitair & CV Patrick Massoels Russeltstraat 115a 3830 Wellen 011 59 33 61   mvcsbvba@skynet.be   Sanitair & Verwarming
Nivoo Vinum Peter De Hen Langstraat 25 3830 Wellen 012 21 31 09   info@nivoovinum.be www.nivoovinum.be wijnhandel
Noelanders Juwelier Eliane Noelanders Notelarenstraat 16 3830 Wellen 012 74 19 03   juwelier.noelanders@skynet.be   juwelier
P&G Bex BVBA   Bosstraat 110 3830 Wellen 011/37 77 77   luc.bex@live.be    
Pexsters Boetiek   bronstraat 4 3830 Wellen 012/74 13 51    info@pexsters.be www.pexsters.be  
Picart Roland, aannemer   Broekstraat 53/1 3830 Wellen 012/74 72 79   roland.picart1@pandora.be    
PWA Wellen vzw Vanheer An Overbroekstraat 10 bus 2 3830 Wellen 012/44 10 16 012/26 43 90 pwa@wellen.be geen strijken en poetsen met dienstencheques
Q3D Concepts BVBA Cleynjans Veronique Dorpsstraat 47/1 3830 Wellen 0488/865865   info@q3dconceptstore.be www.q3dconceptstore.be  
Raets Jos   Bosstraat 6b 3830 Wellen 012/74 38 11 012/74 56 27 info@raets-lawoff.be   advocatenkantoor
Rako Sleep Systems Johan Delaere Bodemstraat 123830 Wellen 011 59 19 26 011 31 56 38 johan.delaere@rako.be www.rakosleepsystems.be bedden en matrassen
Reizen Baus Baus Johnny Zonneveldweg 61 3830 Wellen 011/37 62 04 011/37 51 72 info@reizenbaus.be www.reizenbaus.be autocarbedrijf en reisbureau
Relu, zetelmakerij   Daalstraat 35 3830 Wellen     relu.domi@telenet.be www.relu.be  
Rens Bouw BVBA Peter Geysen Langenakkerstraat 46c 3830 Wellen 011 20 11 35   info@rensbouw.be www.rensbouw.be  
Restaurant Zoethout Lien & Laurens Vloeiherkstraat 14 3830 Wellen 012/ 21 64 53   lien@zoethout.be www.zoethout.be  
Rilassamento Put Talyssa Dorpsstraat 3 3830 Wellen 0477/136.733   talyssaput@hotmail.com    
Rilassamento Put Talyssa Dorpsstraat 3 3830 Wellen 0477/136.733   talyssaput@hotmail.com    
Rogiers Johan, schilderwerken   Ruytinxbosstraat 3A 3830 Wellen 011/31 59 70   johan.arlette@hotmail.com    
Samy Eethuis Cleopatra Dorpsplein 2/1 3830 Wellen 012/23.01.21   samybrasserie@yahoo.com    
Schoonheidsinstituut Cosmecos  Robben Ghiselle Dorpsstraat 13 3830 Wellen 0498/16.41.79   cosmecos.wellen@gmail.com    
Simram nachtwinkel   Dorpsstraat 24 3830 Wellen          
Smets I, dienrenarts   Dorpsstraat 32 bus 1A 3830 Wellen     smetsingrid@me.com    
Spar Lencel BVBA Yves Melaer Overbroekstraat 10 3830 Wellen 0470/40.24.79     spar-wellen@melaer.be    
Sunworx  Mathijs Yves Overbroekstraat 47 3830 Wellen 0478/64.28.00 012/74.64.85 mathijs.yves.sunworx@skynet.be   Zonnewering, raamdecoratie
Treunen advocatenkantoor Kristien Treunen Dorpsstraat 27 a 3830 Wellen 012/21 33 05 012/21 33 06 kristien@bptadvocaten.be   advocatenkantoor
Vandersmissen Stijn, tuinaanleg   Zangstraat 53 3830 Wellen 0474/58 25 43   vandersmissen-vijnck@telenet.be    
Vanderstraeten Guido, fietsenhandel   Veerstraat 46 3830 Wellen 012/39 31 37   vanderstraeten.guido@skynet.be   Fietsen, herstellingen fietsen
Van Gompel Marie   Langenakkerstraat 29a 3830 Wellen 0486 33 82 31       Massagetherapie
Vantilt Stefan, architect   Dorpsstraat 64 3830 Wellen 012/74 36 34   stefan.vantilt@skynet.be    
Verjans Jos LV   Hertenstraat 3 3830 Wellen 0478/747877 0495/252957 verjans.joslv@telenet.be www.verjansjoslv,be  
VochtAlert Trippas Dirk Plattestraat 3 a 3830 Wellen 0478/40 28 97   vochtalert@skynet.be www.vochtalert.be vochtbehandeling, waterdichtingswerken
Vrije Radio Wellen   Dorpsstraat 25 a 3830 Wellen 012/74 36 66   info@radiovrw.be www.radiovrw.be  
Wellen Motors, garage Meekers Martine Overbroekstraat 71a 3830 Wellen 012/74 72 27 012/74 63 87 martine.meekers.wellen@dealer.renault.be www.wellenmotors.be Garage 
Welles ! Nietes ! Driesen Yoeri/Briers Ann Dorpsstraat 12 3830 Wellen 0497/584,652   Wellesnietes@telenet.be   Kinderkleding
Welroy Fruit Royen LV Langenakkerstraat 132A 3830 Wellen 0476 99 95 27 geen
Wijnhuis 't Hofakker   Broekstraat 29 3830 Wellen 012/74 67 28   ives.sauwens@telenet.be   wijnhandel
Willems Vermeylen Kippenboer   Boshuisstraat 2a 3201 Langdorp 016/56.12.79 0496/27.76.53 a.willemsvermeylen@hotmail.com    
Wilsens Frank, notaris   Volmolensteeg 1 3830 Wellen     frank.wilsens@notaris.be    
Wintmolders Johnny cvs BVBA Wintmolders Johnny Broekstraat 46 3830 Wellen 012/74 34 35 012/74 35 33     centrale verwarming-sanitair
Zakenkantoor Vanschoenwinkel Vanschoenwinkel Johan Dorpsstraat 28b / 1 3830 Wellen 012/74 12 44 012/74 60 94 johan@vsw.be geen zakenkantoor
Zonnecenter Stefanie Vandersmissen Guy Dorpsstraat 24 3830 Wellen 012/21 37 48 012/21 37 48 vandersmissen.guy@pandora.be www.zonnecenterstefanie.be bruiningscenter